Workcamp Brusov 2017

Ve dnech 12. – 26. srpna 2017 pořádala Expedice Natura, zájmová organizace dětí a mládeže, na své turistické základně v Brusově již 18. ročník Mezinárodního setkání mládeže, přátelství, práce a oddechu, dříve MBT. 18th run of International workcamp was held by Expedice Natura – youth organisation, on Aug 12-15, 2017 at its camp and quarters Brusov.

Letos se zúčastnilo 12 mladých lidí ve věku 18-25 let z Ázerbájdžánu, Francie, Ruska, Mexika, Itálie, České republiky a Tchaj-wanu. . There were 12 young participants from Azerbaijan, France, Russia, Mexico, Italy, Tchaiwan and Czech republic. .

Jako každý rok mladí lidé pomáhali s údržbou a opravami turistické základny, která slouží pro tábory dětí a mládeže. As usual, they all helped with maintenance and small reparations on the premises.

Every year, Brusov serves as place for young and youth holiday camps.

Pomáhali také Městskému úřadu v Úštěku při úklidu a zvelebování města. Group of young people also helped local Úštěk municipality to make their town nicer. Ve volných chvílích a o víkendech poznávali okolí a jeho historii. Samotné město Úštěk se všem velmi líbilo a poznali všechny pamětihodnosti.

   

 

After work, they were eager to learn more about history of town Úštěk.

S pomocí MěÚ podnikli výlet do Litoměřic, Terezína a na zámek Ploskovice.

 

 

 

With municipal help they had the opportunity to visit nearby town Litoměřice, former concentration camp Terezín and castle Ploskovice.

Vše fotili a filmovali, aby až přijedou domů i jejich rodiny i přátelé viděli, kde všude byli.

All participants were enjoying the stay and made sure to take enough pictures in order to be able to share their holiday experience with friends and family.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *